Doświadczony zespół

Spotkacie u nas zespół profesjonalnych i doświadczonych trenerów. Miłośnicy tenisa traktowani są indywidualnie w zależności od predyspozycji, oraz stopnia zaawansowania umiejętności.

Profesjonalne korty

Proponujemy trzy korty o nawierzchni ceglanej: dwa kryte i jeden zewnętrzny z oświetleniem. Nasz obiekt jest nowoczesny, posiada specjalistyczną infrastrukturę oraz zaplecze.

Sportowa atmosfera

Propagujemy sportowy styl życia. Chcemy by nasze korty były miejscem spotkań przyjaciół, rodziny, znajomych. Wspólna gra, wolny czas, kibicowanie imprezom sportowym – to wszystko czeka na Was!

Profesjonalne korty tenisowe we Wrocławiu

Winner’s Tennis Club to nowo powstały klub tenisowy na mapie Wrocławia. Dedykowany jest dla wszystkich miłośników tenisa. Jesteśmy zarówno dla poczatkujących maluchów jak i doświadczonych tenisistów. Wszystkich zachęcamy do korzystania z kortów przez okres całego roku. Mamy do zaoferowania dwa korty kryte i jeden otwarty z oświetleniem. Nasz obiekt jest nowoczesny i profesjonalnie wyposażony.

Zapraszamy do korzystania z budynku klubowego. Posiada on zaplecze na wysokim poziomie, które zapewni relaks po treningu. Zadbaliśmy o miłą atmosferę i sportowy klimat. Niech tenis będzie również okazją do serdecznych spotkań w gronie przyjaciół i rodziny.

Oferujemy lekcje nauki gry u znakomitej kadry trenerskiej, układamy indywidualne programy treningowe, organizujemy szkółki dla dzieci oraz turnieje amatorskie. Wszystkim gwarantujemy satysfakcję i niezapomniane przeżycia.

Dajemy Państwu możliwość spędzenia czasu aktywnie, w sąsiedztwie zamieszkania. Tenis to znakomita forma spędzania czasu dla dzieci i młodzieży. Sport, uczy, wychowuje, i kształtuje.